Usługizobacz ofertę

Usługi kosmetyczne

To jest strona usług.

to makijaż stały, polega na wprowadzeniu pod skórę pigmentu. Celem tego zabiegu jest poprawienie wyglądu po przez podkreślenie oczu, brwi i ust. Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Jest idealny dla osób aktywnych oraz dla osób mających alergię na tradycyjne kosmetyki.

Przeciwwskazania  : cukrzyca nieleczona, ciąża, opryszczki ,zakażenia bakteryjne, wirusowe.

Metoda przedłużania rzęs jest metodą ONE by ONE, czyli rzęsy przyklejane są pojedynczo, dokładnie jedna rzęsa zostaje przyklejona do jednej rzęsy naturalnej, dzięki czemu daje natychmiastowy i piękny efekt przedłużenia i zagęszczenia naturalnych rzęs.

Rzęsy przedłużane tą metodą wyglądają i zachowują się zupełnie jak naturalne.
Przyklejane rzęs występują w różnych długościach, kolorach, grubościach oraz stopniu podkręcenia. Dla bardziej odważnych klientek aby uzyskać dodatkowy efekt do czarnych rzęs możemy wkleić kilka rzęs kolorowych, bądź też zastosować same rzęsy kolorowe. Istnieje również możliwość doklejenia rzęsy ozdobionej cyrkonią!

Przyklejane przez nas rzęsy są elastyczne, odporne na zginanie, lekkie i nie odczuwalne w codziennym noszeniu, nie obciążają rzęs naturalnych. Przedłużane rzęsy są wodoodporne i trwałe. Nie ma przeciwwskazań do noszenia szkieł kontaktowych.

Naturalne rzęsy mają swój indywidualny cykl życia, rosną, wypadają, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadną wraz z rzęsami syntetycznymi. Doklejane rzęsy nie obciążają rzęs naturalnych.  Po upływie 2 do 4 tygodni około jedna trzecia rzęs naturalnych wypada. Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i to bez względu na to czy mamy doczepione rzęsy czy też nie, proces ten nie ulega zmianie. Przyklejone rzęsy wytrzymują więc z reguły kilka tygodni. Aby utrzymać zadowalający efekt odpowiedniej gęstości przedłużonych rzęs zaleca się regularne ich uzupełnianie.

W każdej chwili w razie potrzeby przyklejone rzęsy możemy w gabinecie usunąć przy użyciu specjalnego zmywacza.

to zabieg kosmetyczny polegający na oczyszczeniu skóry po przez  ścieranie naskórka za pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice diamentowej.  Jest  to zabieg skuteczny w zakresie zmniejszenia drobnych zmarszczek, kurzych łapek, przebarwień i blizn trądzikowych. Stymuluje budowę  komórek skóry i kolagenu. Przy regularnym stosowaniu przynosi wspaniałe efekty dla wszystkich rodzajów cery. Może być  stosowany na twarz, szyję, dekolt , lub całe ciało, dając efekt odmłodzonej, wygładzonej skóry. Rezultaty są zauważalne natychmiastowo. Zabiegi mikrodermabrazji  są bezbolesne.

Wskazania do mikrodermabrazji:

 • - trądzik  (zaskórnikowy, grudkowy)
 • - blizny potrądzikowe
 • - łojotok
 • - suchość skóry
 • - rozszerzone pory
 • - przebarwienia
 • - rozstępy
 • - odmładzanie skóry i likwidacja delikatnych zmarszczek wokół oczu ust i szyi wiotkość skóry

 Przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu:

 • - zakażenia wirusowe (brodawki, opryszczka, mięczak zakaźny)
 • - zakażenia bakteryjne (liszajec zakaźny, figówka gronkowcowa)
 • - trądzik krostkowy, ropowiczy, trądzik różowaty
 • - zabiegi chirurgiczne w okolicy twarzy (do 2 miesięcy)

jest barwnikiem roślinnym produkowanym z liści i pędów. Służy do malowania skóry i oczu od ponad 5000 lat. Rzęsy i brwi zabarwione henną wyglądają naturalnie i są szczególnie dobrym rozwiązaniem dla osób posiadających jasne brwi i rzęsy "znikające” przy braku makijażu. Henna stanowi doskonałe podkreślenie oprawy oka…

jest to zabieg przyjazny dla każdego rodzaju cery od tłustej po suchą i delikatną. Zabieg polega na oczyszczeniu skóry przez ultradźwięk . Skóra po zabiegu kawitacyjnym jest bardzo dobrze przygotowana na przyjęcie kolejnych substancji (ampułka,  maska).

Wkazania:
- ujedrnia i liftinguje skórę
- spłyca zmarszczki
- leczy i chamuje trądzik
- zamyka rozszerzone pory
- usuwa martwy naskórek, zaskórniki, wągry
- spłyca blizny
- stymuluje komórki do naturalnej odnowy
- przyspiesza powstanie kolagenu
- daje skórze efekt sterylizujący

Przeciwskazania:
- ciąża
- rozrusznik serca
- nowotwory skóry
- niektóre alergie skórne i choroby skóry

zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie. Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci. Podobny zabieg u paznokci u nóg nazywany jest pedicure.

to przełom w walce ze starzeniem się skóry. Mezoterapia  polega na  dostarczeniu aktywnych składników do skóry dokładnie tam gdzie ich potrzeba

PEDICURE KOSMETYCZNY zabieg pielęgnacyjny obejmujący zmycie lakieru, skrócenie,  opiłowanie oraz oczyszczenie paznokci. W jego zakres zalicza się również usunięcie zgrubiałego naskórka z pięt. Pedicure zakończony jest masażem, ewentualnie polakierowaniem paznokci.

Nadmiar owłosienia był problemem kobiet już w czasach starożytnych. Tam też powstał najstarszy sposób usuwania włosów, który stosuje się po dziś dzień. Wosk, bo o tej metodzie mowa, przez setki lat dominował, jeżeli chodzi depilację. Obecnie mamy wiele technik, pozwalających nam na pozbycie się owłosienia, lecz mimo rozwoju technologii część osób pozostaje przy tradycyjnym woskowaniu.

Stosowanie ciepłego wosku jest wyjątkowo skuteczne. Wyrywa dużą część włosów wraz z cebulkami, dzięki czemu ich wzrost jest wolniejszy niż w przypadku innych metod. Zabieg należy powtarzać co 3-6 tygodni, zależnie od naszego organizmu. Największym minusem wosku jest ból podczas odrywania przyklejonego plastra. Jednak po kilku depilacjach owłosienie jest słabsze i jego usuwanie nie przynosi nam tyle cierpienia.