Galeriazobacz nasze zdjęcia

Galeria usług

To jest przykładowy opis.

Makijaż permanentny
Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs

Metoda przedłużania rzęs jest metodą ONE by ONE, czyli rzęsy przyklejane są pojedynczo, dokładnie jedna rzęsa zostaje przyklejona do jednej rzęsy naturalnej, dzięki czemu daje natychmiastowy i piękny efekt przedłużenia i zagęszczenia naturalnych rzęs.

Rzęsy przedłużane tą metodą wyglądają i zachowują się zupełnie jak naturalne.
Przyklejane rzęs występują w różnych długościach, kolorach, grubościach oraz stopniu podkręcenia. Dla bardziej odważnych klientek aby uzyskać dodatkowy efekt do czarnych rzęs możemy wkleić kilka rzęs kolorowych, bądź też zastosować same rzęsy kolorowe. Istnieje również możliwość doklejenia rzęsy ozdobionej cyrkonią!

Przyklejane przez nas rzęsy są elastyczne, odporne na zginanie, lekkie i nie odczuwalne w codziennym noszeniu, nie obciążają rzęs naturalnych. Przedłużane rzęsy są wodoodporne i trwałe. Nie ma przeciwwskazań do noszenia szkieł kontaktowych.

Naturalne rzęsy mają swój indywidualny cykl życia, rosną, wypadają, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadną wraz z rzęsami syntetycznymi. Doklejane rzęsy nie obciążają rzęs naturalnych.  Po upływie 2 do 4 tygodni około jedna trzecia rzęs naturalnych wypada. Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i to bez względu na to czy mamy doczepione rzęsy czy też nie, proces ten nie ulega zmianie. Przyklejone rzęsy wytrzymują więc z reguły kilka tygodni. Aby utrzymać zadowalający efekt odpowiedniej gęstości przedłużonych rzęs zaleca się regularne ich uzupełnianie.

W każdej chwili w razie potrzeby przyklejone rzęsy możemy w gabinecie usunąć przy użyciu specjalnego zmywacza.